Mėnesio archyvas: 2019 m. rugpjūčio mėn.

Kaip išsirinkti planšetinį kompiuterį?

Kompiuterinė technika yra ta pirkinių kategorija, kuri daugeliui iš mūsų patenka į svarbiausių sąrašą. Dabar labai populiarūs planšetiniai kompiuteriai, kurie žavi savo kompaktiškumu. Kaip išsirinkti tinkamą, kai yra tokia gausi pasiūla?

Priklausomai nuo to, ką veiksite su planšetiniu kompiuteriu, jums gali būti tinkami skirtingų savybių įrenginiai. Juk vieniems jis reikalingas žaidimas, kitiems – filmų peržiūrai, o dar kitiems – mokslams. Kokie jūsų prioritetai? Yra žmonių, kuriems šis kompiuteris atstoja paprastą stacionarų ar nešiojamąjį kompiuterį. O kitiems jis tiesiog skirtas knygų skaitymui internete. Kiekvienas pirkėjas žino, kam jam reikia naujo prietaiso, ne išimtis ir renkantis planšetinį kompiuterį. Taip pat reikia pakalbėti apie tai, kad dabar labai dažnai tokie kompiuteriai perkami vaikams. Galvodami apie naują pirkinį, turite gerai pagalvoti, kam jūs jį naudosite ir ką su juo veiksite. Nuo atsakymų priklauso tai, kokio kompiuterio jums reikia.

KompiuteriaiRenkantis svarbu ne tik nustatyti, kokiems darbams jis skirtas, bet ir teisingai pasirinkti savybes. Operacinė sistema svarbi tuo, kad jei esate pripratę naudotis viena, tai naujame įrenginyje verčiau rinktis tokią pačią. Įpratimas labai svarbus. Šiuo metu galima rasti planšetinių kompiuterių, kurie turi Android, Windows, iOS sistemas. Jei savo mobiliajame telefone naudojatės Android operacine sistema, tai patogiau bus rinktis tokią pačią sistemą ir planšetėje. Labai svarbus ir ekrano dydis. Galima rasti mažiausią ekraną, kurio įstrižainė yra 7 coliai. Norint didesnio rasite 10 ar 12 colių ekranus. Kokį rinktis priklauso nuo to, koks ekrano dydis jums patogesnis. Geriausia būtų nuvykti į parduotuvę ir rankose palaikyti skirtingų dydžių planšetinius kompiuterius bei pažiūrėti, kuris vaizdas jums geriausiai atrodo tam tikro dydžio ekranuose. Svarbu tik paminėti, kad kuo didesnis bus ekrano dydis, tuo trumpiau laikys baterija. Jei norite didesnio ekrano, tai verčiau rinktis talpesnę bateriją. Kita svarbus parametras – atmintis. Kuo didesnė, tuo bus geriau. Visi planšetiniai kompiuteriai turi skirtingas savybes, todėl rinktis reikia pagal tai, kas jums aktualu. Jei jums aktuali kamera, tai rinkitės geriau kitą įrenginį, nes planšetės nepasižymi aukšta kameros kokybe.

Skaityti toliau

Kuo svarbios buhalterinės apskaitos paslaugos?

Buhalterijos profesionalaiVisos įmonės ar smulkūs verslininkai anksčiau ar vėliau susidomi buhalterine apskaita. Tokie darbai atliekami buhalterių ir apskaitininkų, kurie dirba įmonėje arba dirba tokias paslaugas teikiančiose įmonėse. Nors darbai atliekami tie patys, nes galioja visiems vienodi įstatymai, tačiau pats darbo principas gali būti dvejopas. Vis dėl to, buhalterinis darbas yra labai svarbus, nes tik tinkamai vedant buhalterinę apskaitą galima tinkamai tvarkytis su finansais.

Dažnai svarstoma ar samdyti buhalterį, ar verčiau kreiptis į buhalterines paslaugas teikiančią įmonę. Pirmiausia reikia gerai apsvarstyti, kuris variantas geresnis, nes priklausomai nuo esamų sąlygų pasirinkimas gali būti skirtingas. Pavyzdžiui, jei turite įmonę, kurioje kasdien gausu įvairių darbų, tokių kaip sąskaitų išrašymas, jų pajamavimas, nuolat perkamos prekės ar paslaugos, vyksta grynųjų pinigų apskaitymas, reikia teikti daug deklaracijų valstybinėms institucijoms, darbuotojų daug ir pan., tai čia viskas aišku – be buhalterio įmonėje tikrai neapsieisite. Be to, jei darbo labai daug, tai teks samdyti daugiau buhalterių ar apskaitininkų. O jeigu jūs, pavyzdžiui, turite nedidelę individualią įmonę ar teikiate savo paslaugas pagal individualios veiklos pažymą, tai jei nemokate pats vesti buhalterinę apskaitą, tai geriausias sprendimas – kreiptis į buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią įmonę. Čia tik du paprasčiausi pavyzdžiai. Kiekvienas konkretus atvejis yra individualus, todėl jei nežinote kaip elgtis, galite kreiptis konsultacijos pas buhalterius ir gausite profesionalų patarimą.

Skaityti toliau