Kaip pašalinti kūno plaukelius depiliaciniu vašku?

Depiliacinis vaskasKas yra depiliacinis vaškas?

Depiliacinis vaškas yra ingredientas, kuriuo tepami nepageidaujami plaukeliai, kad jie neataugtų. Depiliacija vašku – tai šios medžiagos tepimas, o paskui jos pašalinimas kartu su plaukais. Galite depiliuoti vašku bet kurią kūno dalį, kurioje auga plaukai, įskaitant veidą, kojas, pažastis ir bikinio liniją. Yra dvi vaško rūšys: kietasis vaškas ir minkštasis vaškas. Kietasis vaškas geriausiai tinka trumpesniems plaukeliams ir jautrioms vietoms, nes juo plaukeliai išraunami nuo šaknų. Minkštas vaškas geriausiai tinka ilgesniems plaukeliams ir vietoms su storesne oda. Jis taip pat prilimpa prie plauko, kai jį ištraukiate iš odos, todėl yra mažiau skausmingas nei kietasis vaškas. Kietąjį vašką, kuris paprastai parduodamas blokais, galima naudoti visoms kūno vietoms. Jis prilimpa prie plauko, o tada atvėsta ir sustingsta. Tada vašką pašalinate kartu su plaukais. Minkštas vaškas geriausiai tinka bikinio sričiai ir veidui, nes ten plaukai dažnai būna ilgesni. Depiliacinis vaskas ir rinkos tenedncijos.

Kaip veikia depiliacinis vaškas?

Depiliacija vašku atliekama tepant ant odos karšto vaško sluoksnį ir atvėsus išraunant plaukelius. Atplėšiant plaukelius oda nepažeidžiama ir lieka nepažeista. Vaškavimas neturi ilgalaikio poveikio odai, todėl procesą galite kartoti tiek kartų, kiek norite. Šiuo metodu plaukai šalinami nuo daugumos kūno vietų. Vaškavimas veikia sugriebdamas ir prilipdamas prie plaukelio jo naudojimo metu. Tuomet vaškas nuplėšiamas nuo odos, kartu su juo nuplėšiami ir plaukeliai. Plauko folikulas lieka nepažeistas, todėl jis atauga, tačiau tai gali užtrukti kelias savaites. Depiliacijos vašku idėja yra ta, kad plaukai pašalinami prie šaknų, todėl išlieka ilgiau nei skutantis ar naudojant kremus ar gelius. Depiliacija vašku duos rezultatų, kurie išliks nuo kelių savaičių iki poros mėnesių.

Kokio tipo vašką naudoti?

Jei vaško depiliacijos pradedate visiškai neseniai, būtų gerai pradėti nuo minkšto vaško. Taip yra todėl, kad jis lengviau prilimpa prie plaukelių nei kietasis vaškas, todėl jį tepti mažiau skausminga. Kietasis vaškas geriausiai tinka trumpesniems plaukams. Taip yra todėl, kad vašką reikia užtepti ant plauko, leisti jam atvėsti ir sustingti maždaug 10 sekundžių, o tada jį nuplėšti. Ilgesniems plaukams tai gali būti gana skausminga. Naudojant kietąjį vašką trumpesniems plaukams, jį dažnai būna sunkiau pašalinti, nes yra didesnė tikimybė, kad vaškas įstrigs. Tai reiškia, kad gali tekti jį ilgiau palikti ant odos.

Kaip naudoti kietąjį vašką kūno plaukeliams šalinti?

Kietąjį vašką gali būti šiek tiek skausmingiau naudoti, tačiau jis taip pat yra greitas. Jei skubate ir jums reikia greitai pašalinti plaukelius, tai yra tinkamas būdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *