Jeigu gyvūnai gautų paskolas, kam jas panaudotų?

Esame įpratę, kad greitos paskolos internetu yra žmonių, kuriems trūksta pinigų, reikalas. Pinigai patys savaime nieko nereiškia, jie mums visuomet reikalingi, siekiant kažką gauti, norint pasiekti kažkokius tikslus. Taigi, ir paskolos iš interneto žmonėms reikalingos dėl kažkokių siekių: naujų daiktų, nekilnojamojo turto, geresnio gyvenimo, skanesnio maisto ir kt. O įsivaizduokime, ką už tuos pinigus pirktų mums pažįstami gyvūnai, jeigu galėtų gauti paskolas? Keletas keistų ir juokingų spėjimų, kurgi galėtų būti panaudojami tie pinigai…

Šunys

Jūsų šuo, paėmęs paskolą, turbūt greitu metu ieškotų ir, kur refinansuojame paskolas. Nes jam vieno karto nepakaktų. Tikėtina, kad ėdrūnas pirmiausia mielai pasilepintų skaniausiu maistu, ir turbūt visai ne tuo, kurį už 5 eur/kg perkate iš veterinarijos klinikų. Šuo veikiausiai mielai neapsiribotų tuo pačiu sausu ėdalu, kuris užtikrina jo sveikatą ir kailio blizgesį. Kur kas mieliau jis užsuktų į jūsų mėgstamo maisto skyrių ir iš ten parsineštų visko, ką yra matęs jūsų lėkštėje ir ko net negavo paragauti. Tai būtų ir dešros, ir mėsos, ir faršas, ir sūriai, ir – saldumynai. O taip, ne be reikalo šunims draudžiama valgyti saldumynus, ypač šokoladą. Saldumas turi priklausomybę keliantį poveikį šunims, o taip pat šokoladas jiems yra ir toksiškas. Tiesa, žvelgiant iš tos perspektyvos, kad visą gautą paskolą naminis gyvūnėlis greitai praleistų maistui, kurio jam negalima, galbūt galima ir spėti, kad jis ilgai taip netemptų, nes apsinuodytų. Taigi, ir paskolos refinansavimo jam gal neprireiktų…

Katės

O ką su paskola veiktų katė? Galbūt ji leistų sau nusipirkti kiek tik širdis geidžia tualetinio popieriaus, prabangių gobelenų ar jais apmuštų baldų. O tada – viską sudraskytų. Būtinai įsigytų ir savo kambarinių augalų, kuriuos galėtų netrukdoma graužti, krimsti ir kapstyti jų vazonus. Beje, kačių fiziologija lemia nuolatinį norą medžioti, jos yra plėšrūnės žudikės. Tik prijaukintos ir įkalintos namuose jos nebegali sau to leisti. Katė tikrai paaukotų viską, jeigu tik galėtų, kad naktį ją kas nors paleistų į lauką "peliauti". Tad jeigu tai būtų įmanoma, savo paskolas ji tikrai paklotų ir leidimui išeiti į lauką.

Arklys

Nuostabu, kad net jeigu arklys niekada ir neragavo obuolių, bet mes, žmonės, jau iš karto žinome, kad jam jie patiktų. Tad, jeigu jis būtų jų ragavęs, už gautą paskolą įsigytų pilną klėtį saldžių obuolių.

1 komentaras

  1. Jei įvyktų stebuklas ir gyvūnai taptų panašūs į žmones, pradėtų komunikuoti, atsirastų įvairūs poreikiai. Iš ties idomi tema, ką gyvūnai darytų pasiėmę paskolas. Mano šuo manau visa paskolą išleistų maistui: mėsai ir saldumynams. Manau viską prarytų net nekramtęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *