Kokį stilių rinktis miegamojo baldams?

Miegamojo erdvė turi būti praktiška, patogi ir kurianti harmoningą atmosferą. Miegamojo baldams keliami reikalavimai paprastai grupuojami į dvi kategorijas: funkcionalumą ir estetiką. Abi grupės atlieka svarbų vaidmenį, kuriant pageidaujamą miegamojo stilių. Dizaineriai neabejoja – estetiška, jaukiai įrengta miegamojo erdvė, kurioje jaučiamės maksimaliai patogiai ir komfortiškai, ne tik gerina poilsio kokybę, bet ir leidžia pabrėžti individualų namų stilių. Jei norite, kad miegamojo baldai tarnautų ne vienerius metus, bendraukite su šios srities profesionalais, dirbančiais su aukštos kokybės gamybinėmis medžiagomis.

Miegamojo baldų stilius

Miegamojo baldų pasirinkimas priklauso nuo jūsų dizaino vizijos. Džiugu tai, kad šių dienų baldininkai nesunkiai realizuos net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Be to, stipriosios baldų pardavimo bendrovės leidžia rinktis iš plačių dizaino galimybių, atitinkančių tiek jaunų žmonių, tiek vyresnio amžiaus gyventojų poreikius, klasikinio ir modernaus interjero sprendimus. Primename, kad svarbiausias baldas miegamajame – lova. Nuo jos priklausys ir kitų baldų (komodų, spintų, naktinio stalelio ir t. t.) stilius, spalvos ar net gamybinės medžiagos.

Skandinaviškas minimalizmas. Vienas populiariausių šių dienų sprendimų – skandinaviško stiliaus miegamasis. Minėtasis stilius puikiai tiks minimalizmą vertinantiems žmonėms, kurie nemėgsta intensyvių spalvų ir dekoracijų. Šiuo atveju galite rinktis medinę, minimaliai puoštą lovą. Populiariausios spalvos – pilka, balta arba natūraliai šviesi mediena. Rinkitės panašių atspalvių, natūralių medžiagų baldus visam miegamajam. Išskirtinumo suteiksite, pasirinkę ryškius aksesuarus, pvz., spalvotą vazą ar ryškius kambarinius augalus.

Ryškus modernizmas. Vertinantiems modernizmo idėjas, nebijantiems spalvų ir eksperimentų siūlome rinktis išskirtinę lovą. Tiks įdomios formos sprendimai, ryškių spalvų baldai. Tiesa, kad išvengtumėte chaoso, atsisakykite spalvų margumyno – jei renkatės ryškią lovą, kiti miegamojo baldai turėtų būti mažiau pastebimi, neutralesnių spalvų.

Klasikinis miegamasis. Jei vertinate nesenstančią klasiką, rinkitės dekoruotą medinę lovą. Prabangos įspūdį kurs ir suderinta satininė patalynė. Jei jaučiate, kad jums trūksta idėjų, apsilankykite balticbalducentras.lt svetainėje ir įvertinkite čia esančius baldų derinius. Dizaino specialistai teigia, kad išskirtinumo kambariui suteiksite pasirinkę šviesaus korpuso lovą su išskirtinio rašto apvadais. Klasikos pojūtį sustiprins ir lova su įmantriomis kojelėmis. Jei turite erdvų miegamąjį, rinkitės natūraliai tamsios medienos baldus – tokia aplinka taps optiškai mažesnė ir kurs išskirtinės prabangos įspūdį.

Vintage stilius. Romantikos mėgėjams siūlome rinktis miegamojo baldus, kurių pagrindas būtų dekoruotas stilingais raižiniais, o patys baldai išsiskirtų savo aptakiomis ir raitytomis formomis. Tokiam miegamajam reikės ir dailios knygų lentynos, minkštų pagalvėlių bei kvepiančių žvakių.

1 komentaras

  1. Miegamojo baldus išsirinkti vienas malonumas jei turi laiko, bet jei ne baldai internetu gali tapti puikiu pasirinkimu. Įpatingai tiems kas mėgsta taupyti laiką ir baldus pirkti tiesiog nekeliant kojos iš namuose. Vos keletas mygtukų paspaudimų ir kokybiški baldai gali atkeliauti į namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *