Į ką atsižvelgti, perkant naujos statybos butą

Kol tokios įmonės kaip AmberCity siūlo pirkti gerus naujos statybos ir kitokius butus, smalsaujantiems ir potencialiems pirkėjams kyla klausimų – kaip gi rinktis sau tą svajonių butą. Štai svarbūs kriterijai, pagal kuriuos turėtumėte rinktis sau naujos statybos butą.

Vieta

Visada pradėti reikia nuo to paties. Nuo to pradeda ir tokie projektų vystytojai kaip AmberCity statybų projektai. Tai – vieta. Vienas NT vystytojas yra paminėjęs svarbiausius kriterijus, renkantis butą, ir tai skambėjo taip: vieta, vieta ir dar kartą vieta. Ir iš tiesų, kodėl tai taip svarbu? Nes tai viskas. Tai ir kaimynystė, ir susisiekimas su svarbiais dalykais. Tačiau vieta svarbu ne tik kaip miesto dalis, bet netgi į kur žiūri jūsų langai. Tame pačiame pastate kažkieno langai galbūt žiūrės į kapines, kažkieno į fabriko sieną, o kažkieno – į didelį gražų miesto ar miško vaizdą. Taigi, vieta yra pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti. Dabar daugiau naujų būstų yra statoma tolimesniuose Vilniaus rajonuose, kuriuose dar yra vietos plėtrai, tokiuose kaip Pilaitė ar Pašilaičiai.

Kaimynai

Jeigu yra galimybė, bandykite susipažinti su kaimynais. Arba bent numanyti, kas šalia jūsų gyvens. Jums svarbūs dalykai yra žinomi tik jums. Kas tai? Socialinė padėtis, pažiūros, religija, tautybė, amžius, interesai? Mes neliepiame diskriminuoti mąstančius kitaip, tačiau tikėtina, kad norėsite gyventi ir kurti tinklus ten, kur bus tam tikro tipažo žmonių, kurį atpažįstate patys geriausiai.

Kelintas aukštas

Kažkam labai norisi gyventi viršutiniame aukšte, nes labai svarbu gražus vaizdas. Tačiau bus ir tokių žmonių, kurie aukščio bijo ir galbūt prioritetą teikia patogumui – jog iškart vos įėjus į pastatą, pasiektumėte savo namus. Tuomet galbūt norėsite buto pirmame aukšte, kuriame patogu gyventi ir neįgaliesiems, mamoms su kūdikiais, žmonėms su gyvūnais, vyresniems sunkiai einantiems žmonėms ir pan. Kita vertus, jeigu kraustotės į rajoną, kuris, jūsų manymu, yra nesaugus, tuomet nenorėsite gyventi 1 aukšte, nes ten atrodys, kad kas nors gali pas jus įlipti per balkoną. Tada rinksitės antrą aukštą. Taip pat skirtingi aukštai gali turėti skirtingą energinį efektyvumą ir vienuose butuose bus šilčiau, kituose šalčiau – apie tai irgi pagalvosite.

Aplinka vaikų auginimo atžvilgiu

Reikia pažiūrėti, kaip toli yra mokyklos, darželiai. Išsikraustantys į kaimą laukuose žmonės nori turėti platų kraštovaizdį, tačiau jie tampa vairuotojais – turi kasdien vežioti vaikus į mokyklas, darželius ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *