Kodėl irigatoriai yra vis didesnio žmonių skaičiaus namuose?

IrigatoriaiMedikai tikina, kad lietuviai dantų burnos ertmei skiria per mažai dėmesio. Kodėl? Tai gali lemti labai daug skirtingų priežasčių. Tačiau svarbiausia, kad tėveliai dažniausiai savo vaikams rodo labai blogą įprotį ir galiausiai mažieji taip ir neišmoksta rūpintis savo burnos ertme taip, kad joje būtų kuo mažiau problemų.

Viena geriausių sistemų tokiu atveju, kai reikalingas rūpestis – irigatoriai. Jie vis dažniau naudojami rinkoje ir tuo pačiu vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad jie ne tik padeda kovoti su problemomis, tačiau ir užkirsti kelią jų atsiradimui apskritai.

Tinkamas apnašų pašalinimas

Nors daugelis mūsų naudoja dantų šepetukus, kurie padeda sėkmingai pašalinti apnašas, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad dažniausiai šepetukai, kad ir kokie jie yra geri, nepasiekia tų vietų, kurios yra toli. Tokiu atveju ten kaupiasi apnašos, kurios galiausiai sukelia uždegimus, o jie – labai rimtas ligas. Galiausiai to rezultatas gali būti net ir nuosavų dantų netekimas, tad visiškai natūralu, kad dažniausiai žmonės nerizikuoja ir bando įsigyti sistemas, kurios tinkamos visai šeimai. Tik reikia keisti antgalius, kad kiekvienas naudotų tokį, kuris labiausiai atitinka būtent jo dantų būklę.

Viena sistema – visa šeimai

Bene vienintelė priežastis, kodėl irigatoriai dar nėra kiekvieno iš mūsų namuose – tai, kad jų kaina nėra tokia maža kaip kad dantų šepetuko. Žinoma, įvertinus naudą dažniausiai pamatoma, kad tai kaina net nėra didelė. Tačiau tuo pačiu daugelis žmonių pamiršta, kad viena sistema gali būti naudojama visos šeimos. Paprasčiausiai reikalingi atskiri antgaliai. Taip pat geriausia pirkti tokias įrangas, kurios turi bent jau kelias vandens srovės reguliavimo funkcijas. Tokiu atveju kiekvienas pagal savo dantukų būklę gali nusistatyti jam labiausiai tinkamą ir tuo pačiu atsakingai valyti dantis bent jau kartą per dieną (kitam kartui užtenka dantų šepetuko).

Kuo daugiau dėmesio pavyks sau skirti – tuo šypsena bus ne tik sveikesnė, tačiau ir gražesnė. Juk sveikata nuo grožio yra neatsiejama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *