Čiupti kuo greičiau ar dar palaukti lėktuvų bilietų?

Prisiminkite savo paskutinę kelionę. Kruopščiai planavote ją pusę metų, o galbūt išvykti nusprendėte likus vos savaitei iki skrydžio? Lėktuvų bilietai jūsų kišenėje atsidūrė netikėtai, o galbūt ilgai jiems taupėte ir ieškojote kiek įmanome pigesnio varianto? Kalbant apie kelionių planavimą, akivaizdžiai išsiskiria du skirtingi keliaujančiųjų portretai. O taip pat – du kelionių tipai. Būtent jie ir bus plačiau pristatomi.

Paskutinės minutės kelionės

Aišku, terminas joms pasiruošti kur kas ilgesnis: keletas dienų, savaitė ar net truputį ilgiau. Ir retas atvejis, jog tokios kelionės idėja mums būtent ir gimsta tą paskutinę minutę iki pamatant pasiūlymą. Dažniausiai vis vien turime planą artimiausiu metu išvykti pailsėti: atrandame galimybę pabėgti nuo darbo ar mokslų ir galime skirti tam atliekamų pinigų. Vadinasi, net ir paskutinės minutės lėktuvų bilietai pas mus atsiduria planuotai. Netgi labai planuotai. Dažnai sekame mus dominančio pasiūlymo kainų pokyčius ir laukiame, kada jis bus pagaliau tinkamas. Tad kodėl toks pavadinimas, prasidedantis žodžiu „paskutinis“? Tai atspindi šio tipo bilietų paskirtį – užpildyti dar likusias laisvas vietas lėktuve, siekiant kad skrydis atsipirktų.

Pirmieji bilietai – pigiausi

Tačiau kai kurie žmonės, vos tik pamatę apie vieno ar kito skrydžio paskelbimą, nieko nelaukę čiumpa bilietą. O galbūt jiems reikėjo dar palaukti? Kaip sakoma, geriau žvirblis rankoje…kai kalbama apie pigių skrydžių bendroves, tas minėtas „žvirblis“ dar ir koks svarbus. Šio tipo aviabendrovių parduodami lėktuvų bilietai pigiausi pradžioje, o vėliau, artėjant kelionės datai, kaina po truputį kyla. Aišku, neverta nusiminti, jei nesuspėjote nusipirkti pačių pirmųjų bilietų – galite sulaukti patrauklių akcijų.

Taigi, kiekvieno žmogaus pasirinkimas, kada jis nuspręs pirkti lėktuvo bilietus (jau vien dėl to, jog mes neskaičiuojame svetimų pinigų). Sutaupyti įmanoma abiems atvejais. Negana to, peršasi išvada, jog neplanuotų kelionių apskritai nebūna, bent jau kalbant apie bilietų pirkimą: juk tų paskutinės minutės bilietų mes dairomės ir laukiame galbūt ne vieną mėnesį laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *