Plaukimas baidarėmis: svarbiausi patarimai pirmakarčiams

BaidarėsEsate aktyvaus laisvalaikio mylėtojas arba paprasčiausiai iki šiol niekada neteko išbandyti labai aktyvių pramogų, tačiau noras – labai didelis? Tokiu atveju siūlome rinktis plaukimą baidarėmis, kurios sulaukia vis daugiau lietuvių dėmesio.

Plaukimas Lakaja – vienas geriausių pasirinkimų. Tiesa, reikalingas ne tik vandens telkinio įvertinimas, tačiau ir daugiau smulkmenų, kurios garantuoja saugumą bei patikimumą. Bet kuriuo atveju aptarsime svarbiausius niuansus, kurie garantuos smagias vandens pramogas.

· Tinkama apranga gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau patikėkite – ji yra labai svarbi. Tik tokiu atveju plaukimas bus tikrai sėkmingas ir tuo pačiu bus galima džiaugtis, kad po plaukimo neteks justi diskomforto dėl šalčio arba sušlapusių drabužių.

· Lygiai taip pat reikalingas ir maistas bei gėrimai, kurie ilgo plaukimo metu yra paprasčiausiai neįkainojami. Ypač karštomis dienomis. Laikykite maisto produktus tokiuose maišeliuose, kurie yra neperšlampami.

· Kai kuriems asmenims atrodo nepatogu plaukti su specialiomis apsauginėmis liemenėmis, kadangi jos plaukimo metu varžo judesius. Visgi, jos yra būtinos, kadangi tik tokiu atveju kiekvienas dalyvis gali būti visiškai saugus.

· Bet kuriuo atveju reikalingas maršruto pasirinkimas, kuris atitinka Jūsų fizinį pasirengimą. Plaukimas Lakaja dažniausiai siūlomas tiems, kurie dar neturi labai didelių įgūdžių, tačiau nori patirti kuo daugiau nuotykių. Šis telkinys yra geriausias pasirinkimas pirmiems kartams.

· Taip pat siūlome kuo detaliau klausyti instruktažo, kurį suvokus bus galima plaukti kur kas paprasčiau ir bet kokių atstumų įveikimas tampa labai paprastas. Dažniausiai reikalinga info suteikiama asmens, kuris teikia nuomos paslaugas. Būtinai įdėmiai klausykite ir tuo pačiu klauskite, jeigu tam tikri aspektai Jums nėra aiškūs.

· Nepamirškite, kad plakimo metu jus gali bet kada užklupti lietus, kad ir koks geras oras atrodo. Štai todėl siūlome su savimi imti specialius lietpalčius, kurie padės išvengti jo sukeliamo šalčio ir negadinti plaukimo.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje suteikia kiekvienam džiaugtis tokiomis plaukimo galimybėmis, kokios jam labiausiai patinka. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau smulkmenų ir atsakingai pasirinkti nuomos punktą, kuriame gausite ne tik baidares, tačiau ir visą svarbiausią informaciją apie plaukimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *