Kaip įrengti apartamentus poilsiautojams

Kurortuose plėtoti turizmą ir nuomoti apartamentus apsimoka, ar tai būtų Pajūrio terasos, ar kažkoks kitoks nekilnojamasis turtas.

Populiariausi kurortiniai miesteliai

Kažin ar apsimokės užsiimti turizmu tokiuose miestuose kaip Varėna ar Šakiai, kur nėra lankytojų ir lankomumo priežasčių. Populiariausi kurortai yra Palanga (Pajūrio terasos), Šventoji, Nida, Druskininkai, Birštonas, dar keletas mažesnių gražių miestelių, tokių kaip Merkinė. Štai tokiose vietose ir verta nuomoti būstą turistams, poilsiautojams. Tik kaip tai padaryti?

Naujas butas – didesnė paklausa

Pirmiausia reikėtų apsispręsti, ar investuosite į naują butą, ar į seną trobelę, namelį, butą sename daugiabutyje. Abiem atvejais kažką padaryti įmanoma, tačiau reikėtų galvoti apie tai, ką galėsite brangiau išnuomoti, ir kokia to būsto vertė bus vėliau, praėjus kažkiek laiko. Aišku, kad geriau visada pirkti naują būstą, naują butą naują kotedžą, namą ir pan. Tai yra daug likvidesnė investicija, o kurortiniuose, turistiniuose nameliuose tai yra butas, kuris visada išlieka brangus ir jį bus galima gerai parduoti netgi vėliau.

Bute turi būti visi patogumai

Įrenginėjant butą nuomai, turistams, reikia sudaryti visus patogumus. Jeigu nuomosite kambarius, kurių patogumai bus kažkur atskirai, iš to labai neišlošite, nes tokią vietą teks tiesiog daug pigiau išnuomoti. O juk reikėtų nuomoti tokius butus, kurių patogumai būtų pasiekiami labai lengvai. Pavyzdžiui, tai būtų butai, kur dušas ir tualetas yra kažkur toli, atskirai, gal net lauke ar kitame pastate. Užtikrinkite, kad išnuomojamuose apartamentuose būtų ir vonia, ir tualetas, ir virtuvėlė. Nereikia skirti tam labai daug vietos – svarbu, kad būtų patogu ir smagu.

Sudaryti galimybes apsigyventi ir didesnei, ir mažesnei kompanijai

Dar vienas pasiūlymas – galimybės tam tikroje vietoje apsigyventi tiek didesnei, tiek mažesnei kompanijai. Sudaryti sąlygas pernakvoti dviems yra nesunku, tačiau reikėtų pagalvoti ir apie optimalesnį variantą. Tarkime, svetainėje tegul stovi išskleidžiama sofa, taip susidarys 2 papildomos vietos. Taip pat gali būti ir kažkokia sulankstoma lova, tai bus penkta vieta. Nepamirškite spintelėse padėti tiek lėkščių ir puodelių, kitų įrankių ir indų, kiek bute gali tilpti žmonių.

Sudaryti sąlygas gyventi su vaikais

Pagalvokite ir apie šeimas su vaikais, jos itin mėgsta tokius kurortus kaip Palanga. Tad galite parūpinti ir keletą baldų ir indų, skirtų būtent vaikams. Užtikrinti švarą jau būtų nebe privalumas, o būtinybė. Palikti instrukcijas, kaip naudotis įrenginiais reikėtų tiesiog nepamiršti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *