Laisvai samdomiems darbuotojams verta nuomotis biurą

Ieškodami, kur išsinuomoti patalpas verslui Kaune, atsižvelgiame ne tik į patogumus, bet ir į tai, kas aplink panašūs į mus dirba. Klaidinga galvoti, kad tokių patalpų verslui reikia tik konkrečioms įmonėms. Laisvai samdomiems darbuotojams taip pat verta nuomotis biurus. Vieniems, savo atskirus kabinetus, arba kartais – dirbti bendrose cooworkingo erdvėse, kurios tikrai gali pagerinti darbo rodiklius. Kodėl?

Biure jaučiama darbinga atmosfera

Kai išskiriame biuro naudą savarankiškai dirbantiems asmenims, reikia suprasti, kad ją tuo metu su kažkuo lyginame. Tačiau su kuo? Veikiausiai su tuo, kas yra priešinga vieta, kurioje irgi dirba laisvai samdomi darbuotojai. Ir tai paprastai yra jų namai. Jie dirba svetainėje, virtuvėje, vaikų kambaryje, miegamajame – ten, kur stovi rašomasis stalas. Tačiau namų aplinka nuteikia pirmiausia namų gyvenimui. O darbo biure aplinka – darbui. Dėl to ir verta dirbti kitur nei namuose.

Kasdien pavaikštote ir pajudate – sveika

Jeigu esate laisvai samdomas darbuotojas ir nuomojatės biurą arba kažkokią vietą biure, tai reiškia, kad turite kasdien pajudėti iš namų ir eiti padirbti į biurą. Štai dėl to jums irgi reikėtų užsidėti didelį pliusą. Laisvai samdomi darbuotojai dažnai jaučiasi prastai vien todėl, kad per mažai juda. O kurgi judėsi namuose? Nuo lovos iki virtuvės, nuo virtuvės iki stalo, nuo stalo iki tualeto, nuo tualeto iki stalo, nuo stalo iki šaldytuvo… Taigi, tikrai verta kasdien pasivaikščioti ir pasijusti sveikiau.

Neatsibosta namai

Jūsų mylimi namai, gražiausias interjeras gali tapti jūsų nekenčiamu kalėjimu, jeigu juose leisite per daug laiko. Ypatingai, jeigu darbe patiriate daug streso, nerimo. Tuomet nebemokėsite ir atriboti darbo ir nedarbo namuose. Tos pačios sienos primins problemas, kurias išgyvenote, žiūrėdami į jas, darbo metu, nors gal bus poilsio metas. Ir užuot kokybiškai leidę laiką su šeima, turėsite tiesiog daug problemų. Sveika atriboti darbo ir namų aplinkas. Namams palikti švelnumo, meilės kūrybos, šeimos ir grožio patirtis. O darbo vietai – visas tas emocijas, kurias išgyvenate dirbdami savo nuolatinį darbą.

Nereikės liūdėti vienatvėje

Investicija atsipirks dėl didesnės motyvacijos ir geresnių rezultatų, kadangi biuro nuoma Kaune nebus labai brangi. Tačiau būsite pozityvesni ir labiau pilni motyvacijos. Ją sukels netgi kiti žmonės, kurie bus aplink ir kurs darbingą atmosferą, kadangi ir patys uoliai dirbs savo darbus. Taigi, iš to ir vėl tik išlošite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *