Kokį batutą pasirinkti šventei?

Vaikų gimtadieniai yra ta šventė, kurią norisi paminėti kuo įspūdingiau. Natūralu, kad tėveliai ieško būdų, kurie galėtų padėti pasiekti smagaus vakaro tikslą. Batutų nuoma Vilniuje – puikus pasirinkimas, kurį išbando vis daugiau tautiečių. Šiuo atveju kalbėdami apie batutus turime pabrėžti, jog tai ne paprasčiausių juodų batutų pasirinkimas, tačiau ir tas, kuris apima didelius pripučiamus daiktus, kurie leidžia vienu metu džiaugtis net keliems vaikams.

Kokio dydžio batuto jums reikia?

Pradėkime nuo to, kad egzistuoja dydžio pasirinkimas. Įvertinę, kiek vaikų dalyvaus šventėje (nepamirškime, kad kartais batutais pasidžiaugti nori ir suaugusieji) – nuspręskite, kokio dydžio batutas jums yra reikalingas. Tuo pačiu įvertinkite, ar jums geriau yra vienas didelis, ar keli mažesni. Šiuo atveju, jei skiriasi vaikų, kurie naudosis batutu amžius, rekomenduojame įsigyti kelis mažesnius. Pasiskirstę pagal amžių jie gražiai žais ir tuo pačiu didesni neužgaus mažesnių.

Kokio modelio batuto jums reikia?

Kaip jau minėjome, egzistuoja labai platus batutų pasirinkimas. Įvertinkite, kokio jums reikia. Pavyzdžiui, kai kurie vaikai labai mėgsta konkrečius pasakų personažus ir jei yra galimybė rasti būtent tokio stiliaus batutą – verta pasirinkti. Taip dvigubai pavyks pradžiuginti vaiką. Taip pat, galite surengti teminį vakarėlį. Tokiu atveju irgi reikia pasirinkti konkretų pripučiamą batutą, kuris bus pagrindinis šventės akcentas.

Kelios siūlomos temos vaiko šventei:

  • 1. Pasakų personažai;
  • 2. Jūreiviai;
  • 3. Profesijos, apie kurias svajoja vaikai;
  • 4. Filmų ir filmukų personažai.

Kiek galite sumokėti už paslaugas?

Skiriantis dydžiui bei modeliui tuo pačiu varijuoja ir pačių paslaugų kaina. Apskritai pirmiausia rekomenduojame apsibrėžti pinigų sumą, kurią planuojate išleisti ir taip pavyks kur kas sėkmingiau rasti tinkamą batutą. Paprasčiausiai, tokiu atveju paieškos bus daug greitesnės nei nuolatinis žiūrėjimas į tuos variantus, kurie vien kainos aspektu niekaip negalėtų būti pasiekiami.

Pasikalbėkite su vaiku

Kad ir kokio batuto norėtų suaugęs asmuo, jei batutų nuoma bus skirta vaikui – būtent jis ir turėtų pasirinkti, kokio varianto nori labiausiai. Pasikalbėkite su juo, tegul jis nebijo papasakoti savo vizijos. Tuo pačiu fantazija turi būti susijusi ne tik su šiuo daiktu, tačiau su visa švente apskritai. Žinoma, nebent tokiu atveju, jei planuojate padaryti staigmeną. Tačiau juk net ir tokiu atveju įmanoma viską suderinti taip, kad gauta informacija būtų tikslingai panaudota.

Batutų nuoma – variantas, kuris gali padėti įprastą šventę padaryti kur kas įspūdingesne. Susigalvojus tokio pobūdžio pramogų – tėveliams nereikės prižiūrėti vaikų. Jie patys žais ir nekels jokio sąmyšio su kuriuo dažnai susiduria didelę vaikų masę valdantys tėveliai.

Straipsnį parengė Batutų miestas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *