Kreditas internetu: kaip pasiimti ir grąžinti?

Kreditas internetu – vienas patogiausių būdų pasiskolinti, kai netikėtai pritrūksta pinigų būtinoms išlaidoms. Vis dėlto, gana dažnai iškyla elementarus klausimas – kaip pasiimti kreditą ir kaip jį grąžinti?

Pirmiausia jums reiktų išsirinkti kreditus teikiančią bendrovę – šiandien jų egzistuoja tikrai nemažai, taigi, galite palyginti skirtingų įmonių siūlomus įkainius bei sąlygas, ir išsirinkti jums tinkamiausią variantą. atkreipkite dmeį į tai, kiek kainuoja kreditas, taip pat išsiaiškinkite, kokiam terminui jis gali būti suteikiamas ir ar yra galimybė jį prasitęsti.

Kai išsirinksite tokį variantą, kuris pateisins jūsų asmeninius lūkesčius, jums reikės prisiregistruoti bendrovės internetiniame puslapyje. Čia jums reikės užpildyti anketą, kurioje nurodysite savo asmeninius duomenis, taippat ir darbovietės duomenis, paminėsite turimus įsiskolinimus (jei tokių yra). Paprastai kreditai teikiami pilnamečiams Lietuvos piliečiams, kurie gauna reguliarias pajamas ir neturi pradelstų įsiskolinimų. Šie duomenys bus tikrinami, kad būtų galima įvertinti kliento mokumą, taigi, labai svarbu, kad duomenis užpildytumėte teisingai.

Kai baigsite registraciją, jums reiks pervesti iš savo asmeninės banko sąskaitos vieno cento mokestį. Tai reikalinga tam, kad būtų patvirtinta jūsų asmens tapatybė. Taip pat svarbu žinoti, kad būtent į šią banko sąskaitą bus pervedami pinigai, ji kreditas jums bus suteiktas.

Kai ir tai padarysite, jums teliks užpildyti paraišką, kurioje pasirinksite mokėjimo terminą ir kredito dydį. Kai tai padarysite, jums teliks tai patvirtinti ir laukti atsakymo dėl kredito suteikimo. Jei kreipsitės bendrovės darbo metu, jūsų paraiška bus išnagrinėta nedelsiant, ir jei atsakymas bus teigiamas, pinigai greitai pasieks jūsų banko sąskaitą.

Kai ateis laikas grąžinti kreditą, jums reikės pervesti iš savo banko sąskaitos reikalingą pinigų sumą. Pinigusgalėsite pervesti ir iš kitos banko sąskaitos, tačiau svarbu nepamiršti mokėjimo paskirtyje nurodyti reikalingus duomenis – tik tokiu atveju jūsų mokėjimas bus užskaitytas.

Jei jausite, kad neįstengsite grąžinti kreditą laiku, jį galėsite ir prasitęsti, iš savo banko sąskaitos pervesdami nustatyto dydžio kredito pratęsimo mokestį. Taigi, tai tikrai labai paprastai ir patogu, o jūs galite turėti pinigų tuomet, kai jų reikia labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current month ye@r day *